O nás

Jsme společnost Univers Tech s.r.o., ve které screenové rolety vyrábíme zakázkově, velmi precizně a přesně dle Vašeho přání a vkusu. Screenové rolety patří k velmi oblíbenému modernímu venkovnímu stínění a doporučujeme ho nejen na okna, ale i na boční stěny pergol nebo zimních zahrad.

sidlo spolecnosti univers v Kladne - administrativni budova a vyrobni haly

Rokem založení společnosti byl 1990.

Zakladatelé – Eva a Jiří Šťáhlavských se postarali o rychlý rozvoj firmy, která byla roku 2004 transformována na společnost, kterou znáte dnes – Univers Tech s.r.o. V současnosti u nás pracuje přes 70 zaměstnanců.

Naše sídlo naleznete v Kladně, pobočku máme v Praze, Plzni a v Českých Budějovicích.

Jsme pyšní na to, že můžeme přiznat fakt, že se v současné době řadíme mezi největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky na českém trhu. Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům:

logo 34 let na trhu
  • orientace na zákazníka,
  • nízké ceny při zachování vynikající kvality,
  • inovace,
  • flexibilita,
  • vysoká produktivita práce!

Vždy se snažíme navrhnout optimální řešení nebo několik dalších variant, ze kterých si můžete vybrat. Naším přáním je Vaše spokojenost a bezvadné fungování našich výrobků.

pohled na pobocku spolecnosti Univers  v Praze
pobocka univers v Plzni vcetne firemniho vozidla
pohled na prodejnu univers tech v Ceskych Budejovicich

Kontaktujte naše specialisty na příslušné pobočce v Praze, Kladně, Plzni a v Českých Budějovicích. Na vzorkových prodejnách si můžete prohlédnou naše venkovní žaluzie a ovládání.

Pro náš další sortiment navštivte www.univers.cz