Ke stažení

Pro screenové rolety naleznete na této stránce nejdůležitejší dokumenty a jejich technické popisy.

Rádi bychom Vám takto představili jednotlivé typy screenových rolet. Každá screenová roleta má svou specifikaci, své hraniční rozměry, různé typy vedení (v lanku, ve vodítkách), různé požadavky na prostor pro instalaci.

Nabízíme screen rolety pro dodatečnou montáž (UNIBOX VODÍTKO, UNIBOX LANKO, TOP SCREEN, TOP ZIP SCREEN, NOVUM) a rolety podfasádní (IN SCREEN, IN ZIP SCREEN).

Naleznete zde katalog screenových rolet a také technické nákresy jednotlivých typů screenových rolet.

nahled katalogu pro screen rolety

Katalog

Katalog – screenové rolety obsahuje nejen technické informace, ale celou řadu fotografií pro Vaši inspiraci. Věříme, že Vám pomůže při rozhodování.

Technické nákresy pro screenové rolety

Prohlédněte si technické detaily screenových rolet. Jsou rozdělené dle jednotlivých typů. Je velmi důležité prostor oken či místa, kam rolety budeme instalovat, připravit v perfektní svislé i vodorovné rovině. Důvodem je, aby montáž screenových rolet proběhla bezproblémově. Klademe důraz na bezvadnou instalaci z důvodu následného bezvadného užívání, aby stínění přinášelo a zajišťovalo veškerý komfort, který nabízí a poskytuje.

Pro screenovou roletu Novum zde uvádíme i různé varianty pro horní držáky válce a s nimi související různé typy spodních držáků pro uchycení vodícího lanka.

technicky nakres rolety NOVUM
NOVUM
technicky nakres rolety UNI ZIP SCREEN 100
UNI ZIP SCREEN 100
technicky nakres rolety UNIBOX LANKO
UNIBOX LANKO
technicky nakres rolety UNIBOX VODITKO
UNIBOX VODÍTKO
technicky nakres pro roletu IN SCREEN
IN SCREEN
technicky nakres pro roletu IN ZIP SCREEN
IN ZIP SCREEN
technicky nakres pro roletu TOP SCREEN
TOP SCREEN
technicky nakres pro roletu TOP ZIP SCREEN
TOP ZIP SCREEN
DRŽÁKY VÁLCE NOVUM
spodni drzaky k rolete NOVUM
SPODNÍ DRŽÁKY NOVUM

Pokud na této stránce není to, co jste hledali, tak se, prosím, obraťte na naše specialisty. Rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy, podrobněji představí jednotlivé typy rolet a poradí nejlepší možné řešení právě pro Vás.

Neváhejte nás kontaktovat.