Inspirace

Rozhodujete se pro koupi screenových rolet a potřebovali byste další inspiraci? Připravili jsme pro Vás několik fotografií screen rolet, které jsme vyráběli a montovali pro naše zákazníky. Stránka inspirace screenové rolety Vám jistě pomůže ve Vašem rozhodování.

Screenové rolety dodají každé budově nezaměnitelný vzhled. Hodí se na okna rodinných domů, na okna bytových jednotek nebo kancelářských prostor. Dále screenové rolety vřele doporučujeme na výlohy restaurací či kaváren.

Všude vypadají výborně, jsou velmi moderní, zamezí přehřátí interiéru, snižují náklady na klimatizaci a nijak neomezují výhled ven.

obchodnice doporucujici screenove rolety na okna

Pokud jste na naši stránce inspirace screenové rolety nenalezli, co jste potřebovali a stále si nejste jistí, zda na okna screenové rolety montovat, obraťte se na naše specialisty. Rádi Vám poradí s výběrem, seznámí Vás s jednotlivými typy screen rolet, s veškerými výhodami, které naše rolety poskytují.

Všechny naše screenové rolety vyrábíme na zakázku. Přesně dle důkladného zaměření. Nejedná se tedy o žádnou typizovanou výrobu, ale roletu vyrobíme přesně na milimetr. Ze speciální screenové látky, která se Vám líbí a která se hodí k Vašemu domu. Vyberte si typ rolety, barvu a můžeme začít.

Pokud potřebujete vědět konkrétní ceny screenové rolety, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás nebo využijte poptávkový formulář, který jednoduše vyplníte a my Vám zpracujeme cenovou nabídku přesně na míru dle Vašeho zadání.

Zodpovíme veškeré Vaše dotazy, které Vás zajímají.